Loading...
Akce
- 24%
Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Medvědí příběh 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Medvědí příběh. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

101 Kč
77 Kč
96.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Tento mix obsahuje růžové a stříbrné medvídky, perličky, tyčinky a srdíčka. Je skvělou volbou pro široké spektrum událostí. Můžete s nimi ozdobit cupcakes, dorty i vánoční cukroví. Posypky budou krásně vypadat na dortících nebo jiném pečivu.Ideální pro různé příležitosti, např. oslava narození dítěte, narozeniny, jmeniny, svatby, přijímání, křtiny, rozlučky se svobodou, svátky. Posypky jsou baleny v praktické nádobě pro snadné dávkování a skladování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, celozrnná mouka, rýžová mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200 ), potravinářská barviva: E122, E174, E102, E133, E124, E110

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1657 kJ
Energetická hodnota kcal 395,9 kcal
Tuky 3,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g
Sacharidy 89,7 g
    - z toho cukry 66,4 g
Bílkoviny 3,4 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva růžová / stříbrná
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Cukrové zdobení mix
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116716636
Kód produktu ilc1250

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Bestseller
Cukrová dekorace včeličky 15ks - Gunthart

Cukrová dekorace včeličky 15ks - Gunthart

Cukrové dekorace včeličky Günthart 15 ks jsou roztomilé jedlé ozdoby z cukru, které během chvilky pro

100 Kč

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová dekorace na dort žabička.

84 Kč

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení písmenka 45g - RUF

Zdobení písmenka 45g - RUF

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

47 Kč
104.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 27%
Cukrové zdobení hnědí medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení hnědí medvídci 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení hnědí medvídci. Balení 80 g.
101 Kč
74 Kč
92.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks